ADANA
ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat-Başsağlığı (İlçemiz Vehbi Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hatice Şule KENAR´ın babası vefat etmiştir.)
![Vefat-Başsağlığı (İlçemiz Vehbi Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hatice Şule KENAR´ın babası vefat etmiştir.)](/meb_iys_dosyalar/2014_01/k_09120808_04134147_vefat.jpg)
İlçemiz Vehbi Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hatice Şule KENAR´ın babası vefat etmiştir. Cenazesi 20/02/2016 Cumartesi günü Ceyhan´da defnedilmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.