ADANA
ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vefat-Başsağlığı (İlçemiz Emri Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Gülten MUDU vefat etmiştir.)
![Vefat-Başsağlığı (İlçemiz Emri Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Gülten MUDU vefat etmiştir.)](/meb_iys_dosyalar/2018_08/01091203_vefat_-_Kopya.jpg)
İlçemiz Emri Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Gülten MUDU (Semiha Yücel Akdeğirmen Ortaokulu Müdür Yard. Mehmet MUDU´nun eşi) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yumurtalık İlçesi Yeşilköy´de öğle namazının ardından defnedilecektir. Merhumeye Allah´tan rahmet sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.