ADANA ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Onayıyla Açılan Özel Öğretim Kurumları

Milli Eğitim Bakanlığı Onayıyla Açılan Özel Öğretim Kurumları

     Saygıdeğer Velilerimiz,

 

     Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızı, daha güzel yarınlara hazırlayabilmek için, tüm eğitim camiamız büyük bir gayret ve özveri ile çalışmaya devam etmektedir.

     Öğrencilerimize derslerinde yardımcı olmak, onları yarınlara daha hızlı hazırlayabilmek amacıyla, bakanlığımıza bağlı okullarımızda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında da devam edecektir.

      Çocuklarımıza, derslerinde destek olmak amacıyla bakanlığımızın izniyle açılan özel etüd merkezi ve kurslar da eğitim öğretim çalışmalarına devam etmektedir. Ancak bu kurslara kayıt yaptırırken, daha sonra oluşacak maddi ve manevi mağduriyetlerin önüne geçilmesi için ilgili kursun, bakanlığımızın izin ve onayıyla açılıp açılmadığına dikkat edilmesi son derece önemlidir.

  Özel etüd, kurs ve dershane adı altında faaliyet gösteren kurumlarımızın bakanlığımız onaylı olup, olmadığını http://ookgm.meb.gov.tr/ internet adresinden sorgulayabilirsiniz.

 

      Bu konuda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederim.

 

                                                                            Ayhan DAĞLI

                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

100.Yıl Mahallesi 85183 Sokak No4 Çukurova/ADANA - 0(322) 200 96 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.