ADANA
ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı
![Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07161606_photooutput.jpg)
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal KAVAK'ın başkanlığında;
Müdürlüğümüz personellerine yönelik Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısının birinci oturumu İlçe Mebbis Yöneticilerimizin sunumuyla Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşti.