ADANA
ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Halk Müziği Öğretmenler Korosu
![Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Halk Müziği Öğretmenler Korosu](/www/images/mansetresim.png)
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türk Halk Müziği Öğretmenler Korosu, Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nda, 1 Ekim 2018 Pazartesi saat 19.00 da çaışmalarına başlayacaktır. Koroya katılmak isteyen öğretmenlerimizin belirtilen tarih ve saatte Şef Demet EREN ile irtibata geçmesi gerekmektedir.