ADANA ÇUKUROVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan DAĞLI´nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan DAĞLI´nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Rahmet ve bereket ayı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını hüzünle bitirirken, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı, sevgi, barış ve huzurun zirveye çıktığı Ramazan Bayramına kavuşmanın coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar,  toplumsal dayanışmamızı, kardeşlik duygularımızı güçlendirecek, dargınların barıştığı, kırgınlıkların unutulduğu, insanların birbirine yaklaştığı, sevgi bağlarının güçlendiği milli ve manevi değerlerin en yoğun yaşandığı günlerdir.

Ramazan Bayramının da ülkemizde toplumun tüm kesimleri arasındaki kardeşlik, barış ve huzur duygularını birlik ve  beraberliğimizi daha da arttıracağına yürekten inanıyorum.

 

Bu duygular içerisinde Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olması temennisi ile tüm şehitlerimizi ve terör olaylarında kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, tüm hastalarımıza Allahtan şifa diliyor; bayram coşkusunun hayatımızın bütün günlerine yansıması dileklerimle tüm  idarecilerimizin, öğretmenlerimizin, eğitim çalışanlarının, öğrencilerimizin, velilerimizin ve bütün Adanalıların bayramını kutluyorum.

                 

                                                                                                                                                                                        Ayhan DAĞLI

                                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Kurttepe Mah. Mustafa Sağyaşar Cad. No.5 ÇUKUROVA/ADANA - 0 (322) 248 18 55......0(322) 248 18 19...... Faks 0(322) 248 17 18

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.